Лигата на Легендите
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Лигата на Лигльовците =Р
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Отборна игра

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Nero
Night Hunter
Nero


Брой мнения : 10
Join date : 21.02.2015
Местожителство : Probably bot lane...

Отборна игра Empty
ПисанеЗаглавие: Отборна игра   Отборна игра EmptyНед Фев 22, 2015 9:51 am

Като цяло за да е балансирана една игра трябва двата отбора да са съставени от равен брой играчи.

Според мен не е задължително да се придържаме към някаква конкретна бройка, но е хубаво да са поне по 3 играча в отбор до максимум 8-10.

За улеснение предлагам да се установяват два капитана (които може да се променят по-нататък), които да са водачите на своя отбор. Като се изяснят капитани ще се увеличат възможностите за куестове в играта (не е като да нямам още идеи).

Също така е хубаво да се купят два цвята плат (пр. Син и Червен) и да се ушият елементарни туники (като тениски), чрез които играчите от двата отбора да разпознават по-лесно приятелите и опонентите си. Ако приемете това има евтини платове, а аз мога да ушия въпросните туники (няма да ви искам нищо за това).
Върнете се в началото Go down
https://lalol.bulgarianforum.net
kHrRr
The Fox
kHrRr


Брой мнения : 7
Join date : 21.02.2015

Отборна игра Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отборна игра   Отборна игра EmptyЧет Фев 26, 2015 7:52 pm

Съгласна съм, нека си изберем капитани и да си сформираме отбори, а за самите цветове не знам до колко ще са нужни - според мен ние можем да си запомним отборите. Нали се познаваме, така че няма да е проблем Smile
Върнете се в началото Go down
Nero
Night Hunter
Nero


Брой мнения : 10
Join date : 21.02.2015
Местожителство : Probably bot lane...

Отборна игра Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отборна игра   Отборна игра EmptyПет Фев 27, 2015 6:46 am

Аз ще съм неутрален и/или арбитър, за мен не е проблем в какви цветове сте като цяло, то е за ваше улеснение. Повярвай ми, ако беше толкова лесно футболните отбори нямаше да дават пари за екипи на играчите си Very Happy
Върнете се в началото Go down
https://lalol.bulgarianforum.net
kHrRr
The Fox
kHrRr


Брой мнения : 7
Join date : 21.02.2015

Отборна игра Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отборна игра   Отборна игра EmptyПет Фев 27, 2015 8:54 am

Е, то е повече за публиката, според мен. Едва ли след като си тренирал месеци с едни съотборници, после ще ги сбъркаш с чуждите Laughing Laughing
Е, тук зависи малко и от късогледството на някои играчи, да. Laughing Very Happy
Затова нека ВСИЧКИ да дадат мнението си, иначе за какво гласуване става дума.. Няма как сама да си гласувам, нали. Смисъл Неро е предложил нещо и аз казвам какво мисля и един вид за какво гласувам, ама не се получава, когато само аз пиша.. Sad Laughing Laughing Rolling Eyes
/ То за какво иначе я има тази група... все едно си пиша на лично с Неро, защото само двамата коментираме .. Laughing Laughing Laughing Стегнете се малко, моля! bounce bounce /
Върнете се в началото Go down
Jalekk

Jalekk


Брой мнения : 5
Join date : 22.02.2015
Age : 26
Местожителство : Burgas

Отборна игра Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отборна игра   Отборна игра EmptyЧет Мар 05, 2015 10:22 pm

Тука! Извинявам се забавянето! Идеята е добра!
Мисля, че ще е добре да се ушият туники. Все пак - колкото по-лесно е да се разпознаваме, толкова по-добре според мен. Ако не ти е проблем, Неро, можеш да се заемеш с тези тениски.
Моля и останалите да изкажат мнение! Smile tongue
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Отборна игра Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отборна игра   Отборна игра Empty

Върнете се в началото Go down
 
Отборна игра
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Лигата на Легендите :: Правилата на Играта-
Идете на: