Лигата на Легендите
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Лигата на Лигльовците =Р
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Неро Луциус Кардиа

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Nero
Night Hunter
Nero


Брой мнения : 10
Join date : 21.02.2015
Местожителство : Probably bot lane...

Неро Луциус Кардиа Empty
ПисанеЗаглавие: Неро Луциус Кардиа   Неро Луциус Кардиа EmptyСъб Фев 21, 2015 9:19 pm

Е, аз ще съм по-скоро арбитър и неутрален герой, но все пак...

Здравейте, аз съм Неро XD Общо взето съм геймър по природа, обичам да играя всякакви игри, било то компютърни, настолни или Life-Action такива... Занимавам се с ЛАРП от 8 години, като това ме е срещнало с много нови и интересни хора (вас включително), и както се предполага играя и League of Legends, макар и (поне според мен самия) доста аматьорски XD Хобитата ми включват крафтене, писане на стихове, разходки...

Иначе в лигата предпочитам да играя bot adc, но мога да играя съпорт, мейдж, джунгла... Само файтър и танк не ми харесва изобщо да играя, не знам защо. Любими герои са ми Vayne, Kalista, Caitlin, Varus, Soraka, Morgana, Akali... Леле, това са много мадами XD

И така, толкова за момента, ако на някой му е любопитно да узнае повече - да ми пише =)
Върнете се в началото Go down
https://lalol.bulgarianforum.net
Jalekk

Jalekk


Брой мнения : 5
Join date : 22.02.2015
Age : 26
Местожителство : Burgas

Неро Луциус Кардиа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неро Луциус Кардиа   Неро Луциус Кардиа EmptyПет Мар 06, 2015 12:22 am

Ааа... И Варус ли ти е мадама? Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
 
Неро Луциус Кардиа
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Лигата на Легендите :: Играчите-
Идете на: