Лигата на Легендите
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Лигата на Лигльовците =Р
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Класове Шампиони

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Nero
Night Hunter
Nero


Брой мнения : 10
Join date : 21.02.2015
Местожителство : Probably bot lane...

Класове Шампиони Empty
ПисанеЗаглавие: Класове Шампиони   Класове Шампиони EmptyСъб Фев 21, 2015 8:17 pm

Класове Шампиони Tank10

Танковете са измежду най-смелите бойци - те се хвърлят първи в битката, опитвайки се да понесат вражеските атаки вместо съюзниците си. Те са издръжливи, но не нанасят твърде много щета.

Дефанзивен характер
Ж.Т. - 5
О.Щ. - 1
М.Т. - 3
____________
Класове Шампиони Fighte10

Есенцията на всяка една войска. Обикновенно са на предните редици със своите колеги танковете, но тяхната фунцкия е по-скоро да нарананяват враговете, като разчитат предимно на обикновенни атаки.

Офанзивен Характер
Ж.Т. - 4
О.Щ. - 2
М.Т. - 2
____________
Класове Шампиони Assass10

Асасините разчитат на елемента на изненадата, комбинирайки уменията си с обикновенни атаки за нанасяне на максимална щета. Подготовка, бързина и коварност са сред любимите им думи.

Тактичен Характер
Ж.Т. - 3
О.Щ. - 1
М.Т - 3
____________
Класове Шампиони Marksm11

Стрелците нанасят значителни щети с обикновенните си атаки, а уменията им често са по-скоро дефанзивни. Колкото по-далеч са от враговете - толкова по-комфортно се чувстват.

Тактичен Характер
Ж.Т. - 2
О.Щ. -2
М.Т. - 3
____________
Класове Шампиони Mage10

Маговете използват най-вече своите способности, прибягвайки до атаки в краен случай. Те могат да въздействат силно на битката и на бойното поле като цяло.

Офанзивен Характер
Ж.Т. - 2
О.Щ. - 1
М.Т. - 5
____________
Класове Шампиони Suppor10

Съпортите са тези, които подкрепят отбора си с това, което другите не притежават - било то лечебни или предпазващи умения, или пък такива, които пречат на противниковият отбор.

Дефанзивен Характер
Ж.Т. - 2
О.Щ. - 1
М.Т. - 5
____________






Ж.Т. - Жизнени Точки
О.Щ. - Обикновенна щета, щета с обикновенни атаки
М.Т. - Точки Мана, умения на битка

Стойностите под всеки клас са примерни, подлежат на промяна, ако не ви допадат.
Върнете се в началото Go down
https://lalol.bulgarianforum.net
Jalekk

Jalekk


Брой мнения : 5
Join date : 22.02.2015
Age : 26
Местожителство : Burgas

Класове Шампиони Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класове Шампиони   Класове Шампиони EmptyНед Фев 22, 2015 1:06 am

Мисля, че това са доста точни стойности. Много добре са преценени, ако смятаме, че максимума е 5 за всички три. Аз от сега казвам, че тези стойности ми допадат. sunny cheers
Върнете се в началото Go down
kHrRr
The Fox
kHrRr


Брой мнения : 7
Join date : 21.02.2015

Класове Шампиони Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класове Шампиони   Класове Шампиони EmptyЧет Фев 26, 2015 7:48 pm

А аз все още мисля, че О.Щ. на маговете трябва да е 2 Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
Nero
Night Hunter
Nero


Брой мнения : 10
Join date : 21.02.2015
Местожителство : Probably bot lane...

Класове Шампиони Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класове Шампиони   Класове Шампиони EmptyПет Фев 27, 2015 7:01 am

Мисля, че това нещо трябва да се определя за всеки маг по отделно... В смисъл такъв, ако даден маг примерно няма достатъчно магии за нанасяне на директна щета, то тогава може да му направим обикновенните атаки да бият малко по-силно (т.е. 2 точки). Примерно Нидали ще стане много ОП, ако бие нормално с копията по 2 и кати го хвърли ще трябва да отива на 3-4 щета... също така на нея капаните й могат да се направя, лекуванката също може да се направи... Ще стане твърде имба ако бие по 2 с нормален удар. Ахри например може да бие по 2 с нормална атака, понеже има само една магия, която бие директна щета, W за момента няма как да го направим, а пък Charm e по-скоро Utility някак. Мисля, че така е най-удачно за момента.
Върнете се в началото Go down
https://lalol.bulgarianforum.net
kHrRr
The Fox
kHrRr


Брой мнения : 7
Join date : 21.02.2015

Класове Шампиони Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класове Шампиони   Класове Шампиони EmptyПет Фев 27, 2015 8:48 am

Аз си мисля за обратното, все пак говорим за AP и съм я правила около 800 - тогава с магиите си взима около 1/3 живот (ако не и повече, вече варира с/у кого играе Smile ), а обикновените и атаки взимат сравнително по-малко. Нали затова са AP и AD? Иначе аз мога с нея да си играя с Q, E, R, тъй като и Charm бие damage и то не малко / а даже след това атаките и бият доп. damage,ама това няма да го правим, усложнява схемата. Very Happy /
В този смисъл, че Mage героите могат да си играят само с магиите / почти де, то зависи и от дадена ситуация / като ще си ползват cooldown като в лига ( само не знам R на всички герои, които им са към минута и повече дали няма да е хубаво да ги намалим? Говоря вече и за Tank, Assassin, Mage, Fighter и т.н. ), а отделно обикновените атаки да бият по-малко, защото все пак в лига е така, нали - Mage-овете са супер мощни, но когато атакуват с магиите си, не Basic Attack. Very Happy
Или уж е така, това поне е моето мнение - още повече ще трябва да разграничим basic attack от магиите / напр. при Ари с Q, тъй като пак е целене с топка.. :Д /
Нека ВСЕКИ си даде мнението и ще стигнем до решение. Smile
Върнете се в началото Go down
kHrRr
The Fox
kHrRr


Брой мнения : 7
Join date : 21.02.2015

Класове Шампиони Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класове Шампиони   Класове Шампиони EmptyПет Фев 27, 2015 8:50 am

Ха, сега видях, че имам малко противоречие със себе си, тъй като съм писала "А аз все още мисля, че О.Щ. на маговете трябва да е 2" - така де, обърках се, тъй като няма отделно AP Very Happy Very Happy Very Happy Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Класове Шампиони Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класове Шампиони   Класове Шампиони Empty

Върнете се в началото Go down
 
Класове Шампиони
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Лигата на Легендите :: Правилата на Играта-
Идете на: